Kompleksowe kampanie

Google Ads

Kampanie reklamowe Google Ads

Na pytanie - jak skutecznie promować w sieci produkt lub usługę, linki sponsorowane są jedną z najlepszych odpowiedzi. Kampania Adwords może być przeprowadzona jako uzupełnienie innych metod pozycjonowania, albo niezależnie od nich.
Z reklamami Google Adwords, czyli linkami sponsorowanymi, mamy do czynienia praktycznie za każdym razem, kiedy wpiszemy w Google poszukiwaną frazę. Adresy, które w oddzielonym miejscu pojawią się u samej góry wyników wyszukiwania oraz opcjonalnie z boku, są właśnie reklamami Adwords. Linki sponsorowane są jednym z lepszych sposobów pozycjonowania strony, zapewniają wysoką lokatę w Google bez konieczności długotrwałych działań SEO. Jeśli komuś zależy na szybkim zyskaniu najwyższego miejsca w wynikach wyszukiwania, reklama Adwords jest zdecydowanie dla niego. Oferujemy organizację profesjonalnej kampanii Google Adwords. Wystarczy się z nami skontaktować, dalej wszystkim zajmiemy się my. Gwarantujemy monitorowanie kampanii przez cały czas jej trwania.

Dlaczego Adwords?
Internauci mają dość nachalnych banerów, które wyświetlają się w najmniej pożądanym momencie. Warto więc skorzystać z reklamy, która nie tylko nie będzie czymś niechcianym, ale jeszcze wpasuje się w oczekiwania konkretnego odbiorcy. A to wszystko dzięki systemowi, według którego funkcjonują linki sponsorowane. Działanie jest proste - wybieramy frazy kluczowe ściśle związane z produktem lub usługą, którą chcemy promować, dostosowujemy parametry wyświetlania się reklamy, takie jak: godziny, regiony, grono odbiorców, itp. I to wszystko! Link wyświetli się tylko tym osobom, które rzeczywiście będą poszukiwały takiego produktu lub usługi, które oferujemy.

Płacisz tyle, ile chcesz
Unikalna konstrukcja systemu Adwords daje klientom możliwość dowolnego sterowania wszystkimi parametrami wyświetlania się reklamy przez cały czas trwania kampanii. Można więc w każdym momencie zmienić słowa kluczowe, tudzież inne parametry, jeśli efekty są niezadowalające. Jednak nie jest to jedyna dowolność, z jaką mamy do czynienia w Adwords. Linki sponsorowane dają nam również swobodę w płatnościach - na kampanię przeznaczamy tyle, ile chcemy. Mało tego, w systemie Adwords płacimy wyłącznie za kliknięcie. Jeśli internautę zaciekawi nasz link i jeśli wejdzie na stronę, dopiero wtedy pobierana jest opłata.

Kampania Ads przeprowadzona z nami to gwarancja idealnego dopasowania wszystkich parametrów, tak aby okazała się skuteczną metodą, generującą ruch na Państwa stronie.

Zróbmy coś razem!

Opisz nam swój projekt, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Napisz do nas