Nie daj się wyprzedzić konkurencji

Pozycjonowanie organiczne

Pozycjonowanie stron

Jeśli zdecydowali się Państwo na stworzenie wizerunku internetowego Waszej firmy przy pomocy nowoczesnej, funkcjonalnej witryny, gratulacje! Właśnie otworzyliście drzwi do sukcesu Waszego przedsięwzięcia. Strona internetowa posłuży Wam do promowania produktów lub usług wśród potencjalnych klientów. Niemniej jednak, aby w stu procentach wykorzystać jej walory, należy zaprezentować ją szerszemu gronu użytkowników internetu.
Pozycjonowanie organiczne SEO to sposób, aby Państwa strona internetowa pojawiła się na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania w momencie wpisania danej frazy przez internautę. Przy czym pozycjonowane frazy ściśle związane są z branżą, w której Państwo działają. Dobór fraz dokonywany jest w oparciu o dane statystyczne ukazujące stopień popularności danego sformułowania (na przykład: osoby szukające firmy, która przewiezie im meble w stolicy najczęściej wpisują w Google hasło „przeprowadzki Warszawa”, itp.).

Realne znaczenie pozycjonowania stron
Jeśli marzą Państwo o sytuacji, kiedy Wasza strona generuje kilkaset odsłon dziennie, pozycjonowanie jest instrumentem, który pozwala taki efekt osiągnąć. Wyobraźmy sobie, ile osób wejdzie na naszą witrynę, jeśli ograniczymy się tylko do promowania jej w rozmaitych serwisach internetowych i na forach. A teraz dodajmy do tego wszystkie te osoby, które odwiedzą naszą stronę dlatego, że wyświetliła się ona na pierwszej stronie wyszukiwań w Google. Jest różnica? Jest, i to kolosalna. Pozycjonowanie SEO pozwala w pełni wykorzystać potencjał, który tkwi w danej stronie internetowej. Czemu więc nie skorzystać, po czym co dzień odnotowywać wzrost zainteresowania ze strony klientów?

Czy pozycjonowanie zawsze jest skuteczne?
Jak każda technika marketingowa, również pozycjonowanie stron może być zrealizowane źle lub dobrze. Miarą każdego procesu pozycjonowania są efekty. Jeśli jest przeprowadzone źle, skutkuje to sankcjami ze strony Google, a co za tym idzie strona zostaje przeniesiona na bardzo dalekie miejsca wyszukiwania, zamiast na jedno z pierwszych. Jeśli zaś pozycjonowanie przeprowadzone jest rozważnie, rezultat jest pozytywny. Stosowane przez nas techniki pozycjonerskie nie mają nic wspólnego z tzw. Black SEO czyli niedozwolonymi metodami, powodującymi chwilowy wzrost pozycji w wyszukiwarkach, a potem gwałtowny jej spadek albo nawet całkowite wykluczenie jej z indeksu witryn. Stosujemy wyłącznie tzw. pozycjonowanie organiczne mające na celu stworzenie długotrwałej strategii działania, prowadzącej do stopniowego zwiększania pozycji strony w Google. Dzięki temu, iż zawsze działamy z wytycznymi Google, efekty pozycjonowania są długotrwałe i w pełni satysfakcjonujące.

Zalety pozycjonowania organicznego
Pozycjonowanie organiczne to pozycjonowanie wartościowe. Doświadczenie i wiedza pozwalają nam wyeliminować techniki ryzykowne i niepoprawne oraz skoncentrować się tylko na tych prawidłowych, naturalnych, niemających nic wspólnego ze spamem. Oferowane przez nas pozycjonowanie organiczne to:
 gwarancja stworzenia wartościowego zaplecza SEO
 gwarancja prowadzenia długofalowych działań SEO
 gwarancja stopniowego wzrostu pozycji strony w wyszukiwarkach
 stuprocentowa gwarancja wymiernych efektów, które na bieżąco można monitorować
 pełne wykorzystanie potencjału strony
 znaczne zwiększenie ruchu na stronie
 wzrost pozycji firmy w branży

Ponieważ dbamy o naszych klientów, chcemy, by płacili wyłącznie za konkretne rezultaty. Opłata naliczana jest tylko w momencie wzrostu pozycji strony. Aby w prosty sposób móc skontrolować pozycję witryny oraz poniesione koszta, oferujemy naszym klientom dostęp do specjalnego panelu, w którym widnieją wszystkie te dane.

Zróbmy coś razem!

Opisz nam swój projekt, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Napisz do nas