Pomysł, projekt, realizacja

Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych

Od kiedy istnieje handel, istnieje reklama. Ludzie parający się sprzedażą produktów lub usług od zawsze używali rozmaitych technik promocyjnych. Oczywiście na początku były to metody prymitywne, które nijak miały się do tych obowiązujących w dzisiejszych czasach. Proste szyldy albo ogłaszanie się w prasie nie są już wystarczające. Obliczem nowoczesnej reklamy jest nienaganny wizerunek internetowy i to na jego wykreowaniu powinien skupić się każdy przedsiębiorca chcący zbudować jak najwięcej efektywnych relacji z klientami.

Czy strona internetowa jest aż tak ważna?
Jeśli chcemy zdobyć pokaźne grono klientów, musimy być wszędzie tam, gdzie są oni, jednym słowem – istnieć w sieci. Środowisko internetowe codziennie odwiedza niemal każda osoba w młodym i średnim wieku. Istniejąc w sieci, podajemy potencjalnym klientom nasze produkty lub usługi na tacy. Nasza firmowa witryna internetowa jest tuż obok nich, w bezpośredniej styczności, zawsze mogą na nią wejść i obejrzeć nasz asortyment lub paletę usług. Biznes, dla którego główną metodą marketingową staje się promocja w sieci, ma znacznie większe szanse powodzenia, niż ten, który z niej nie korzysta. Chcą się Państwo przekonać? Wystarczy powierzyć nam stworzenie witryny.

Dlaczego my?
Sukces Państwa firmy w dużej mierze zależy od jej internetowego wizerunku. Kreowane przez nas strony internetowe oparte są na najnowocześniejszych rozwiązaniach Web Designu. Aby zapewnić naszym klientom maksymalną funkcjonalność witryn, tworzymy je w pełni zoptymalizowane i zgodne ze standardami W3C. Każdy nasz produkt wykazuje wysoką wartość użytkową. Dostosowujemy nasze strony www do panujących obecnie norm. Wydajność, sprawność, skuteczność – oto hasła, które nami kierują. Toteż zaprojektowane przez nas witryny zawsze spełniają wszelkie standardy Usability.
Rezultat? Efektywne budowanie sukcesu firmy.

Co oferujemy?
Zachęcamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne. Jeśli chcieliby Państwo, aby Wasza strona www była zgodną z duchem naszych czasów, funkcjonalną witryną, chętnie ją dla Was przygotujemy. Gwarantujemy:
 ciekawe, atrakcyjne wizualnie projekty stron www zgodne ze wszystkimi wytycznymi klienta
 niebanalne szaty graficzne
 nowoczesny wygląd strony
 autorski system zarządzania treścią CMS, który dostarczamy wraz ze stroną

Co mogą Państwo zyskać?
Stworzona przez nas strona www przyczyni się do:
 zaistnienia Państwa biznesu w sieci
 wzmocnienia pozycji Państwa firmy w branży
 zbudowania doskonałego wizerunku internetowego firmy
 wzrostu zainteresowania ze strony klientów
 zwiększenia obrotów firmy

Strony responsywne (RWD)
Strony responsywne to przyszłość, która powoli staje się teraźniejszością. Jeśli chcą Państwo już dziś przyciągnąć do siebie klientów za pomocą ultra nowoczesnego designu Waszej witryny, chętnie ją dla Was stworzymy. Dzięki stronie responsywnej Wasz klient będzie cieszył się znakomitą jakością jej wyświetlania niezależnie od tego, czy będzie akurat korzystał z 24-calowego monitora komputera, czy miniaturowego gabarytowo smartphone'a.

Zróbmy coś razem!

Opisz nam swój projekt, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Napisz do nas