Projektujemy i tworzymy

Platformy e-commerce

Profesjonalne platformy E-Commerce

Ostatnimi laty wiele się zmieniło w kwestii handlu, a raczej sposobów jego uprawiania. Wszystko, co kupowaliśmy kiedyś w sklepach stacjonarnych, trafia obecnie na wirtualne półki. Systemy i aplikacje do e-handlu stoją dziś na bardzo zaawansowanym poziomie, stanowiąc praktyczne i funkcjonalne narzędzie do wykonywania nowoczesnych transakcji pomiędzy sprzedawcą a klientem.

E-commerce sposobem na lukratywny biznes
Statystyki jednoznacznie wskazują, że handel elektroniczny rozwija się w zawrotnym tempie i wcale nie ma zamiaru zwolnić. Przez internet kupujemy dziś wszystko, a jako że coraz bardziej popularyzują się zakupy wykonywane za pośrednictwem tabletu czy telefonu, ilość wirtualnych transakcji jeszcze bardziej wzrasta. W związku z tym, poszukiwacze pomysłu na firmę w pierwszym rzędzie powinni zwrócić uwagę na możliwości, jakie stawia przed nimi nowoczesny e-handel. Stworzenie zgodnego z obowiązującymi dziś standardami sklepu internetowego to wielka szansa na dochodowy biznes dla każdego przedsiębiorcy. Trzeba tylko wykorzystać potencjał, jaki tkwi w branży e-commerce. Jak to zrobić? Pierwszy krok to powierzenie stworzenia sklepu internetowego profesjonalistom, znającym tajniki współczesnego handlu elektronicznego.

E-handel wczoraj i dziś
Jeszcze kilka lat temu, zakupy internetowe stanowiły znacznie mniejszą odnogę handlu. Nie działo się tak wyłącznie dlatego, że rynek e-commerce dopiero się rozwijał, ale także dlatego, że sposoby dokonywania transakcji były jednoznaczne – zakupy internetowe odbywały się pośrednictwem komputera. Dziś wygląda to całkiem inaczej. Dochodzi szereg innych urządzeń, poprzez które dokonujemy zakupów. Stworzenie sklepu internetowego, który będzie dostosowany do wykonywania transakcji za pośrednictwem urządzeń mobilnych jest skutecznym sposobem na zjednanie sobie obszernej klienteli.
Dlaczego warto stworzyć sklep internetowy z nami?
 × posiadamy narzędzia i umiejętności, aby wykreować dla Państwa funkcjonalny sklep internetowy zgodny z najnowszymi standardami
  × przygotowujemy atrakcyjny pod względem graficznym projekt, po czym wdrażamy go
  × dostarczamy czytelny, łatwy w obsłudze system zarządzania treścią i procesami sprzedażowymi, dzięki czemu administrowanie sklepem nie stanowi żadnego problemu
 × oddajemy do dyspozycji klienta rozbudowany system do prowadzenia gospodarki magazynowej, co stanowi nadrzędne narzędzie pracy, zwłaszcza w przypadku sklepów o obszernym asortymencie
  × dbamy o to, aby stworzone przez nas sklepy internetowe miały znaczną przewagę nad konkurencją

Jeśli są Państwo zainteresowani nowoczesnym narzędziem do e-handlu, proponujemy stworzenie sklepu responsywnego (RWD), dzięki któremu Wasz klient będzie cieszyć się nienaganną jakością przeglądania asortymentu w każdym urządzeniu – od komputera, poprzez tablet, po telefon.

E-handel szansą dla firmy
Handel elektroniczny daje niezbadane możliwości. To właśnie w sieci są Państwa potencjalni klienci. Warto to wykorzystać! A ponieważ sklepy internetowe to najpopularniejsza forma e-commerce, warto nawiązać z nami współpracę i w ten sposób rozpocząć swą przygodę z wirtualnym biznesem.

Zróbmy coś razem!

Opisz nam swój projekt, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Napisz do nas